haircarebio.com
Vlasový pečovatelskou kosmetika pro opravné prostředky na vlasy a krásu


Hair Care Bio : Jsou zde prostředky na péči o vlasy, které jsou stále častěji používány kadeřníky, které pomáhají při upomínání na výživu a posilování vlasů. Pak je můžeme posílit zevnitř pomocí vlasových přípravků na vlasy, koupených v bylinné medicíně nebo dokonce kadeřnictví, rostlinných a léčivých rostlin, vitaminů a minerálních látek, které obnovují a přestrukturňují vlákno a nasytou je na dno. Když se naše vlasy vybarví, aby byly tupé nebo poškozené, často závisí na stresu, na který se podáme, abychom vinili módní a kadeřnické ošetření (barviva, permy, žíravina). Výsledkem těchto obtěžování jsou rozdrobení, ztráta lesku a objemu, nebo tendence k nadměrnému vysušení. Stojí za to starat se o něj s obalem a péčí o vlasy, které jsou připravené na požádání vašeho kadeřníka, které jsou navrženy pro péči o ně a jejich ochranu, zejména s ohledem na léto, kdy je slunce, vítr a solný sprej připraveny zaútočit. Pro velmi účinné vlasy jsou k dispozici prostředky na péči o vlasy. Bio oleje jsou pro tento účel ideální, protože na jedné straně vyživují vlasy, druhá tvoří ochrannou vrstvu lipidů, která je chrání před prvky. Absolutní smíchaně můžete použít k využití různých vlastností nebo společně s jinými látkami, jako je jogurt. Proti maskám a ztrátě vlasů. Ideály jsou čerstvé pšeničné obilné a pšeničný olej, ale i semena a slunečnicový olej. A zvláště vhodná týdenní spotřeba lískových ořechů, bimandlemi, celých zrn, vaječného žloutku a tuku na játra. Všechny prvky bohaté na vitamín E mohou čelit volným radikálům a předcházet plešatosti. Proti dandruffovi. Řešením je Selenium, které se nachází v pšeničném klíčku, pivovarově kvasnicích, v mase a rybách. Tupé vlasy. Brewerovy kvasinky, celá zrna a citrusy, které neléčené obnoví tón a září na vlasy. Mastné vlasy. Pro tento typ problému je užitečný vitamín B2, který je obsažen v celé míli, v kvasnicích, v piniových maticích, podzemnice olejné, vlašských ořechů, pistácií a pšeničných klíčcích. Bílé vlasy. Jsou tu biopotraviny, které mohou zastavit šedivějící vlasy. Existují však biopotraviny, které obsahují vysoké procento antioxidantů, které mají antistárnutí. Jsou bohatý zelený čaj, jahody, borůvky, černé hrozny, Kale, špenát a olivový olej.

Gossip & News
06 Dec 19

Ispirazione internazionale per l'ultima collezione TREND REPORT 2020 by TONI&GUY

Un tributo ai capelli e alla moda, profondamente connessi, TONI&GUY TREND REPORT 2020 è una collezione di SEI diversi tagli e colori, QUATTRO trend individuali, che comprendono TRE look maschili e QUATTRO look editoriali.
Gli esperti del Team Artistico Internazionale per la prima volta hanno saputo sapientemente applicare le regole dell’alta sartoria: forme, texture ed anche colori, ai capelli, mescolando trend che provengono direttamente dalle passerelle degli ultimi 12 mesi.
Creata, avendo ben in mente le necessità dei clienti di tutto il mondo, per rendere questi trend adatti ad ogni stagione, la collezione TREND REPORT
2020
rappresenta appieno la giocosità e la varietà della moda di oggi che è diventata una vera forma di espressione individuale.

“La collezione di quest’anno ha molti elementi
diversi: dalla bellezza e morbidezza dei capelli
femminili a look più forti e molto riconoscibili. Ogni
cosa però riflette i più grandi trend, non solo che
abbiamo visto in questa stagione, ma che
prevediamo essere molto presenti nel 2020.
È un modo perfetto per celebrare i nostri 15 anni
come Official Sponsor della London Fashion Week
”.

Sacha Mascolo-Tarbuck / Global Creative Director

Ciò che rende questa collezione interessante è la varietà di tagli eclettici, di colori e di stili; tutto inoltre può essere sempre facilmente personalizzato in base alle caratteristiche dei capelli di ciascun cliente.

La fotografia e lo stile rendono omaggio ad alcune delle più grandi icone fashion dei nostri tempi, mentre i colori sullo sfondo prendono ispirazione dalla natura e da una delicata palette di toni beige-on-beige. Tutto questo crea un forte contrasto con styling e accessori personalizzati, mixati con intrecci intricati, ruches e increspature che evocano sentimenti
romantici, raffinatezza e self-confidence.

05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

04 Dec 19

8th International Cosmetics Trade Fair: from 20 to 22 January 2020

Save the Dates and join Japan's Largest Cosmetics Trade Show: COSME TOKYO 2020.

What can find at COSME TOKYO?

As largest show of its kind in Japan, Cosme Tokyo gathers lots of Made in Japan products which cannot be found in any other exhibitions. Especially products using regional and traditional ingredients like cherry blossom, rice , sake, attract international visitors.

The ongoing influence of import cosmetics on Japan and Asia's market is reflected in the number of international exhibitors with European like France, Italy, Poland, Germany and USA, Middle East as well as Asian Companies. You can find world famous companies like L'ERBOLARIO (Italy) MEDITERRANEAN COSMETICS (Greece) and national pavillions.

Reflecting on the continued growth of organic and natural market in Japan & Asia, distinctive and diversified brands using local ingredients of each country are presented at once. Not only using pure ingredients, also the products have some specific efficacies like anti-aging, whitening, anti-pollution, skin repair.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE

04 Dec 19

MARIO SACCUCCI, un personaggio poliedrico.
Mario è conosciuto in quanto serio professionista, nonché fondatore, insieme a BEA, della Saccucci Masterclass, dal 1969, nel quartiere Eur di Roma e Presidente dell’ARA (Accademia Romana Acconciature).
Precursore del caschetto e della piega a phon, con conseguente abolizione del casco per asciugatura, a Mario si riconoscono creazioni quali il “caschetto maculato”, con macchie di colore che creano disegni e sfumature diversi a seconda dei movimenti.
Mario inoltre, a dimostrazione dall’indole artistica che lo contraddistingue, è amante della fotografia, della pittura e della musica, elemento essenziale della sua vita e sempre presente all’interno del salone.

SACCUCCI Masterclass è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e SACCUCCI si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

SACCUCCI Masterclass
Viale Città d’Europa, 857 - ROMA (RM) - Italy
Tel. + 39 06 52200413 - 06 52200386

04 Dec 19
Ashley Haynes & Charlotte Oldfield

Aurum was inspired by rare metals and we wanted this to symbolise wealth, adding an expensive feel to the collection. Using this as our colour foundation,  we wanted to work with a commercial softness to the styling and create something that looked effortless and achievable

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Styling: Magdalena Jacobs

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Hair Care Bio, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Hair Care Bio, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Hair Care Bio, Globelife, férový kadeřnictví, značky vlasové výrobky, kadeřnické odvětví, společnosti pro barvení vlasů, profesionální Kadeřnické výrobky, výrobci výrobků s třetí stranou, soukromé štítky, příslušenství pro vlasy, Hair Care Bio, maloobchodníci se kadeřnicemi, velkoobchodníci prodávající vlasové výrobky, dealery kadeřnictví, kadeřnické výrobky, kosmetické salony, průzkum trhu v módním průmyslu, vybavení pro kadeřnictví, informace o vlasech, informace o vlasech, Hair Care Bio, novinky Kadeřnické výrobky, nábytek pro kadeřnictví, dovoz, vývoz, kadeřnictví

X

privacy